1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Yerli otomobil TOGG’un sosyal medya hesabı hacklendi!

TOGG'un resmi Twitter hesabı çalındı. TOGG, kısa süre önce yapmış olduğu açıklama ile hesabın geri alındığını duyurdu.

Yerli otomobil TOGG’un sosyal medya hesabı hacklendi!
+ - 0

Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu kısa adıyla TOGG, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda resmi sosyal medya hesaplarının kısa süreliğine ele geçirildiğini bildirdi.

Türkiye‘nin yerli ve son teknoloji otomobili TOGG, kısa süre önce yapmış olduğu açıklama ile hesabın geri alındığını duyurdu.

Yerli otomobilin üretiminden sorumlu grup olan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu ya da kısa adıyla TOGG’un süreç ile ilgili duyurularını paylaştığı resmi Twitter hesabı, kısa süre önce henüz kimliği tespit edilemeyen kişilerce ele geçirildi. Hesabı çalan kişiler, resmi hesap üzerinden çeşitli paylaşımlarda bulundular.

Hesabından çalınmasından kısa süre geçtikten sonra bu kez TOGG’tan yeni bir paylaşım geldi ve hesabın geri alındığı aktarıldı. TOGG tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Hesabımız bir süreliğine kötü niyetli kişi ya da kişilerce ele geçirilmeye çalışılmış, kısa bir süre istenmeyen mesajlar görülmüştür. Duruma anında müdahale edilerek hesap yönetimi geri alınmıştır. Konuyla ilgili teknik incelemelerimizi sürdürüyoruz. Bilginize sunarız.

Yorumlarınızı Merak Ediyoruz?