1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Türkiye’nin ilk metaverse ajansı ‘Standby Me’ ofisini metaverse’e taşıdı

Türkiye'nin ilk metaverse ajansı 'Standby Me' ofis süreçlerinin tamamını metaverse’e taşıdı. Ajans artık toplantılarını kendi metaverse’ünde gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ilk metaverse ajansı ‘Standby Me’ ofisini metaverse’e taşıdı
Türkiye'nin ilk metaverse ajansı 'STANDBY ME', ofisini metaverse'e taşıdı
+ - 0

Türkiye’nin ilk metaverse ajansı STANDBY ME, ofis çalışmalarıyla ilgili süreçlerin tamamını metaverse’e üzerinden sürdürme kararı aldı. Ajans artık toplantı ve ‘happy hour’larını kendi metaverse’ünde gerçekleştirecek.

Geçen yıl Kasım ayında Türkiye’de kurulan ve Türkiye’nin ilk metaverse ajansı ünvanını taşıyan STANDBY ME artık tüm ofis süreçlerini kendi metaverse’ü üzerinden yöneteceğini duyurdu. Ajans tüm toplantılarını, markalar ile olan süreçlerini, ekip sohbetlerini ve en önemlisi ‘happy hour’larını kendi metaverse ofisinde gerçekleştirecek.

TA-ŞIN-DIK!

Ajans sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “TA-ŞIN-DIK Standby ME’nin boğaz manzarasını, uzay manzaraları ile değiştirdiğimiz Metaverse’e taşınma sürecimiz tamamlandı! Biz toplantılarımızı, brieflerimizi, debrieflerimizi, sohbetlerimizi ve en önemlisi Happy Hour’larımızı Standby ME Metaverse’ümüzde gerçekleştiriyoruz. Sizleri de en yakın zamanda avatarlarınız ile görmek istiyoruz!” ifadelerini kullandı.

Önerilen Yazı
İnternet Dünyası’nın Geleceği Görülen ‘Metaverse’ Nedir?

Yorumlarınızı Merak Ediyoruz?